جستجو
Close this search box.

شومیز مانتویی Nil‎

جنس : ارگانزا

 

بهار و تابستانه

قیمت اصلی ۶۱۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۱۰,۰۰۰ تومان است.

ناموجود

توضیحات

زمانی که حرف از شومیز مانتویی به میان میاید، همگی بر این باوریم که نمیتوان آنها را در بیرون از منزل پوشید، اما اگر در لیست خود خرید شومیز مانتویی قواره استاندارد و رنگ مناسب را قرار دهید، میبینید که به راحتی این محصول میتواند برای شما قابل استفاده در مهمانی ها و خارج از خانه باشد.

آستین های شومیز مانتویی مدل نیل آزاد طراحی شده است تا در حین استفاده موجب آزار و اذیت شما نشود، در کنار آن قواره بسیار راحت این شومیز مانتویی میتواند در استفاده بهینه شما، و ست کردن با انواع شلوار های مام استایل و بگ استایل جین یا پارچه ای مورد استفاده قرار بگیرد.

رنگ طوسی بکارگرفته شده در این طرح موجب میشود تا شما با استفاده از رنگ های توناژ تیره تر یک ترکیب بسیار زیبا را برای خودتان بسازید.

قد شومیز مانتویی مدل نیل  استاندارد بوده و به گونه ای میباشد که از آن میتوانید در مکان های عمومی با استفاده از یک شلوار مناسب بهره ببرید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شومیز مانتویی Nil‎”
Please select listing to show.
اور سایز
قد: ۷۵~
دور سینه : ۱۷۰
تصویر راهنمای سایز

مشتری گرامی لطفا به حروف سایز یا اعداد نوشه شده در صفحه اکتفا نکنید و حتما خودتان هم اندازه گیری کنید.

برای اندازه گیری از متر و نه خطکش با واحد سانتی متر استفاده کنید. اندازه ها را فیت بدن و دقیق گرفته و از گذاشتن فاصله میان متر و بدن خودداری کنید.

میزان کشش متر به مقداری باشد که نه شل باشد و بیفتد و نه سفت و تنگ باشد.

اندازه های گرفته شده را با جدول سایز مقایسه کنید. میزان تفاوت اندازه های شما با جدول سایز میزان آزادی کار روی بدن شماست.

(( برای نتیجه گیری بهتر حتما از شخص دیگری بخواهید که اندازه گیری را برایتان انجام دهد ))

شماره 1دور سینه

 متر از برجسته ترین قسمت عبور کند.

شماره 2 دور کمر

 گود ترین قسمت کمر که حدودا در ناحیه آرنج است.

شماره 3 دور باسن

دور بزرگترین قسمت باسن یا به اصطلاح باسن بزرگ

شماره 4 دور بازو

تصویر راهنمای سایز
تصویر راهنمای سایز

قد لباس : (( متر را روی سرشانه در نزدیک ترین ناحیه به گردن بگذارید و سعی کنید تا از روی سینه عبور کند ))

قد شلوار و دامن : (( از پهلوی بدن و گودی کمر که حدودا در نایحه آرنج است سر سانتی متر را گذاشته و تا پایین قد را اندازه بزنید )) 

مشتریان عزیز

با عضویت در سایت و تکمیل پروفایل در زمان خرید از سایت به ازای هر خرید 1 درصد مبلغ خرید در کیف پول شما شارژ میشود و در خرید های بعدی میتوانید از مبلغ شاژ شده در کیف پول خود استفاده کنید.همچنین بسیاری از تخفیفات دیگر برای اعضای باشگاه مشتریان در نظر گرفته میشود که از طریق پنل کاربری اعلام میگردد.