شومیز مانتویی کتان yasmin

کد محصول N/A دسته بندی برچسب زدن
(دیدگاه 1 کاربر)

شومیز بلند که به عنوان مانتو هم قابل استفاده هست
بغل چاک دار

جنس : کتان کریستال

رنگ : آبی

قبل از سفارش حتما صفحه راهنمای سايز چک شود

طبق تايم سفارشی

قیمت محصول :

۵۸۵,۰۰۰ تومان

توضیحات

ترکیب و استایل لباس پوشیدن برای خانم ها خیلی اهمیت دارد. چون زیبایی و مورد توجه واقع شدن از جمله خصوصیاتی است که خانم ها به آن اهمیت می دهند. از اینرو هرچیزی در دنیای مد و پوشاک که بتواند آنها را خاص و منحصر به فرد نشان بدهد، قطعا از استقبال زنان برخوردار خواهد شد. از جمله این قبیل پوشاک که حتی میتوان به عنوان مانتو از آن استفاده کرد، شومیز مانتویی کتان yasmin است.

مانتوها از پوشاک مورد استفاده هر روزه زنان هستند که در انواع مدل های مختلف با جنس پارچه های متفاوت برای استفاده در فصول مختلف تولید میگردند. حال این محصول جدید و متفاوت با ترکیبی از طراحی شومیز و مانتو تولید گشته و تحت عنوان شومیز مانتویی کتان yasmin عرضه میشود. لذا میتواند بخشی قابل توجهی از نیاز بانوان به محصولی متفاوت برای استفاده به عنوان مانتو را برآورده سازد.

مشخصات شومیز مانتویی کتان yasmin

شومیز مانتویی کتان yasmin همانطور که از نامش پیداست یک شومیز مانتویی با طراحی فوق العاده و منحصر به فرد است که از بغل چاک دار می باشد و از جلو با دکمه بسته می شود. این محصول همچنین از جنس پارچه کتان کریستال تولید میگردد که پارچه ای به دست آمده از الیاف طبیعی کتان است، منتها یک تفاوت اساسی با پارچه های کتان معمولی دارد و آن وجود دانه های ریز کریستالی شکل در ساختار پارچه کتان کریستالی میباشد که بخاطر همین ویژگی از ظاهری براق و درخشان نیز برخوردار است.

علاوه بر این کتان پارچه ای خنک و قابل تنفس است که همین سبب میگردد تا هوا از منافذ آن عبور کرده و تهویه شود و این محصول خنک بماند. از اینرو برای استفاده در فصول گرم و معتدل چون تابستان و بهار محصولی ایده آل است.

با اینحال شومیز مانتویی کتان yasmin، محصولی شیک و جذاب است که می تواند در ترکیب و استایل های زنانه بدرخشد و شما را در کانون توجه قرار دهد. همچنین این محصول در سه سایزبندی و با دو ابعاد ۷۵ و ۸۰ سانتیمتر تولید میگردد.

توضیحات تکمیلی

سایز

Size 1, Size 2, Size +3

قد

75cm, 85cm, 80cm

1 دیدگاه برای شومیز مانتویی کتان yasmin

  1. الهه

    اولین خریدم از شماست. امیدوارم مشتری ثابت تون بشم شومیز یاسمین رو دوست داشتم بیاد تا ببینیم

دیدگاه خود را بنویسید
سایز ۱
۷۵ و ۸۰
دور سینه: ۱۰۰ دور باسن: ۱۱۲ دور بازو :۳۶
سایز ۲
۷۵ و ۸۰ و ۸۵
دور سینه : ۱۰۴ دور باسن : ۱۱۶ دور بازو :۳۸
سایز ۳
۷۵ و ۸۰
دور سینه : ۱۰۸ دور باسن : ۱۲۰ دور بازو :۴۲