جستجو
Close this search box.

شومیز مانتویی کتان yasmin

(1 بررسی مشتری)

شومیز بلند که به عنوان مانتو هم قابل استفاده هست
بغل چاک دار

جنس : کتان کریستال

رنگ : آبی

قبل از سفارش حتما صفحه راهنمای سايز چک شود

 

قیمت اصلی ۵۸۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۰۰,۰۰۰ تومان است.

توضیحات

ترکیب و استایل لباس پوشیدن برای خانم ها خیلی اهمیت دارد. چون زیبایی و مورد توجه واقع شدن از جمله خصوصیاتی است که خانم ها به آن اهمیت می دهند. از اینرو هرچیزی در دنیای مد و پوشاک که بتواند آنها را خاص و منحصر به فرد نشان بدهد، قطعا از استقبال زنان برخوردار خواهد شد. از جمله این قبیل پوشاک که حتی میتوان به عنوان مانتو از آن استفاده کرد، شومیز مانتویی کتان yasmin است.

مانتوها از پوشاک مورد استفاده هر روزه زنان هستند که در انواع مدل های مختلف با جنس پارچه های متفاوت برای استفاده در فصول مختلف تولید میگردند. حال این محصول جدید و متفاوت با ترکیبی از طراحی شومیز و مانتو تولید گشته و تحت عنوان شومیز مانتویی کتان yasmin عرضه میشود. لذا میتواند بخشی قابل توجهی از نیاز بانوان به محصولی متفاوت برای استفاده به عنوان مانتو را برآورده سازد.

مشخصات شومیز مانتویی کتان yasmin

شومیز مانتویی کتان yasmin همانطور که از نامش پیداست یک شومیز مانتویی با طراحی فوق العاده و منحصر به فرد است که از بغل چاک دار می باشد و از جلو با دکمه بسته می شود. این محصول همچنین از جنس پارچه کتان کریستال تولید میگردد که پارچه ای به دست آمده از الیاف طبیعی کتان است، منتها یک تفاوت اساسی با پارچه های کتان معمولی دارد و آن وجود دانه های ریز کریستالی شکل در ساختار پارچه کتان کریستالی میباشد که بخاطر همین ویژگی از ظاهری براق و درخشان نیز برخوردار است.

علاوه بر این کتان پارچه ای خنک و قابل تنفس است که همین سبب میگردد تا هوا از منافذ آن عبور کرده و تهویه شود و این محصول خنک بماند. از اینرو برای استفاده در فصول گرم و معتدل چون تابستان و بهار محصولی ایده آل است.

با اینحال شومیز مانتویی کتان yasmin، محصولی شیک و جذاب است که می تواند در ترکیب و استایل های زنانه بدرخشد و شما را در کانون توجه قرار دهد. همچنین این محصول در سه سایزبندی و با دو ابعاد ۷۵ و ۸۰ سانتیمتر تولید میگردد.

توضیحات تکمیلی

سایز

Size 1, Size 2, Size +3

قد

75cm, 85cm, 80cm

1 دیدگاه برای شومیز مانتویی کتان yasmin

  1. الهه

    اولین خریدم از شماست. امیدوارم مشتری ثابت تون بشم شومیز یاسمین رو دوست داشتم بیاد تا ببینیم

دیدگاه خود را بنویسید
Please select listing to show.
سایز ۱
۷۵ و ۸۰
دور سینه: ۱۰۰ دور باسن: ۱۱۲ دور بازو :۳۶
سایز ۲
۷۵ و ۸۰ و ۸۵
دور سینه : ۱۰۴ دور باسن : ۱۱۶ دور بازو :۳۸
سایز ۳
۷۵ و ۸۰
دور سینه : ۱۰۸ دور باسن : ۱۲۰ دور بازو :۴۲
تصویر راهنمای سایز

مشتری گرامی لطفا به حروف سایز یا اعداد نوشه شده در صفحه اکتفا نکنید و حتما خودتان هم اندازه گیری کنید.

برای اندازه گیری از متر و نه خطکش با واحد سانتی متر استفاده کنید. اندازه ها را فیت بدن و دقیق گرفته و از گذاشتن فاصله میان متر و بدن خودداری کنید.

میزان کشش متر به مقداری باشد که نه شل باشد و بیفتد و نه سفت و تنگ باشد.

اندازه های گرفته شده را با جدول سایز مقایسه کنید. میزان تفاوت اندازه های شما با جدول سایز میزان آزادی کار روی بدن شماست.

(( برای نتیجه گیری بهتر حتما از شخص دیگری بخواهید که اندازه گیری را برایتان انجام دهد ))

شماره 1دور سینه

 متر از برجسته ترین قسمت عبور کند.

شماره 2 دور کمر

 گود ترین قسمت کمر که حدودا در ناحیه آرنج است.

شماره 3 دور باسن

دور بزرگترین قسمت باسن یا به اصطلاح باسن بزرگ

شماره 4 دور بازو

تصویر راهنمای سایز
تصویر راهنمای سایز

قد لباس : (( متر را روی سرشانه در نزدیک ترین ناحیه به گردن بگذارید و سعی کنید تا از روی سینه عبور کند ))

قد شلوار و دامن : (( از پهلوی بدن و گودی کمر که حدودا در نایحه آرنج است سر سانتی متر را گذاشته و تا پایین قد را اندازه بزنید )) 

مشتریان عزیز

با عضویت در سایت و تکمیل پروفایل در زمان خرید از سایت به ازای هر خرید 1 درصد مبلغ خرید در کیف پول شما شارژ میشود و در خرید های بعدی میتوانید از مبلغ شاژ شده در کیف پول خود استفاده کنید.همچنین بسیاری از تخفیفات دیگر برای اعضای باشگاه مشتریان در نظر گرفته میشود که از طریق پنل کاربری اعلام میگردد.