جستجو
Close this search box.

شومیز لینن طوسی

جنس : لینن

خنک بهار تابستانه

فری سایز

 

قیمت اصلی ۶۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۱۰,۰۰۰ تومان است.

ناموجود

توضیحات

پارچه لینن چندین سال است که ترند بازار پوشاک ایران شده است و استفاده از آن در فصل تابستان و بهار مورد استقبال قشر گسترده ای از افراد قرار گرفته است، بنابراین باید گفت که استفاده از پارچه لنین در تولید هر لباسی بسیار کارآمد میباشد، چرا؟پارچه لینن برای حفظ دما و رطوبت بدن بسیار مناسب است، در نهایت اگر بخواهیم خرید شومیز زنانه موفقی داشته باشیم، بهتر است استفاده از یک شومیز پارچه لینن را در دستور کار خودمان قرار دهیم، ممکن است به این فکر کنید که اختلاف پارچه لینن با سایر پارچه ها در چیست که این روز ها در هر فروشگاه لباس فروشی زنانه که قدم گذارید قطع به یقین چندین نمونه از پارچه لینن را در آن میبینید، مثل مانتو لینن، کت لینن و حتی شلوار و دامن لینن را میبینید.

حال ویژگی های یک شومیز لینن را برایتان میگوییم: حفظ خنکی و دمای مناسب بدن در فصل گرما و تابستان، عبور و مرور هوا و ایجاد احساس را حتی برای شما، سبک بودن وزن پارچه لینن، راحتی در حین استفاده از آن.

شومیز لینن طوسی راحتی بسیار بالایی دارد، در جلوی آن از چند دکمه استفاده شده است تا در ضورت نیاز خود، نسبت به استفاده از یک زیره بسیار شیک و ساده بهره مند شوید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شومیز لینن طوسی”
Please select listing to show.
فری سایز
قد جلو : 75~ قد پشت : ۸۰~
دور سینه ۱۲۰~ دور باسن ۱۲۸~
تصویر راهنمای سایز

مشتری گرامی لطفا به حروف سایز یا اعداد نوشه شده در صفحه اکتفا نکنید و حتما خودتان هم اندازه گیری کنید.

برای اندازه گیری از متر و نه خطکش با واحد سانتی متر استفاده کنید. اندازه ها را فیت بدن و دقیق گرفته و از گذاشتن فاصله میان متر و بدن خودداری کنید.

میزان کشش متر به مقداری باشد که نه شل باشد و بیفتد و نه سفت و تنگ باشد.

اندازه های گرفته شده را با جدول سایز مقایسه کنید. میزان تفاوت اندازه های شما با جدول سایز میزان آزادی کار روی بدن شماست.

(( برای نتیجه گیری بهتر حتما از شخص دیگری بخواهید که اندازه گیری را برایتان انجام دهد ))

شماره 1دور سینه

 متر از برجسته ترین قسمت عبور کند.

شماره 2 دور کمر

 گود ترین قسمت کمر که حدودا در ناحیه آرنج است.

شماره 3 دور باسن

دور بزرگترین قسمت باسن یا به اصطلاح باسن بزرگ

شماره 4 دور بازو

تصویر راهنمای سایز
تصویر راهنمای سایز

قد لباس : (( متر را روی سرشانه در نزدیک ترین ناحیه به گردن بگذارید و سعی کنید تا از روی سینه عبور کند ))

قد شلوار و دامن : (( از پهلوی بدن و گودی کمر که حدودا در نایحه آرنج است سر سانتی متر را گذاشته و تا پایین قد را اندازه بزنید )) 

مشتریان عزیز

با عضویت در سایت و تکمیل پروفایل در زمان خرید از سایت به ازای هر خرید 1 درصد مبلغ خرید در کیف پول شما شارژ میشود و در خرید های بعدی میتوانید از مبلغ شاژ شده در کیف پول خود استفاده کنید.همچنین بسیاری از تخفیفات دیگر برای اعضای باشگاه مشتریان در نظر گرفته میشود که از طریق پنل کاربری اعلام میگردد.