شومیز لینن بیسیک sand‎‎

کد محصول N/A دسته بندی ,

شومیز ساده
جنس : لینن
مناسب ۴ فصل سال ( به خصوص بهار و تابستان)

قبل از انتخاب سایز حتما به صفحه راهنمای سایز مراجعه کنید.

قیمت محصول :

۶۱۰,۰۰۰ تومان

توضیحات

شومیز لینن بیسیک sand

از آنجایی که داریم به ماه های گرم بهار و تابستان نزدیک میشویم باید کم کم به فکر خرید لباس های خنک مانند شومیز لینن بیسیک sand باشیم. یکی ار بهترین لباس هایی که برای تابستان میتوانید تهیه کنید شومیز است. شومیز یک آیتم شیک و پوشیده است که به راحتی میتوانید با انواع شلوار و کت ست کنید. انعطاف پذیری شومیز طوری است که ان را برای استایل های رسمی و بیزینسی و حتی است استایل کژوال بسیار مناسب کند.

جنس پارچه

پارچه لینن از الیاف گیاه کتان و فلکس تولید می‌شود. و در دوخت شومیز نیز خیلی استفاده  میشود. البته پارچه های زیادی هستند که با کتان تولید میشوند. لنین پارچه‌ای با بافت فوق العاده عالی است. این پارچه نرم و لطیف و با دوام است و با شستشو حتی بهتر میشود. یکی دیگر از دلایل محبوبیت لینن رنگ پذیری خیلی عالی آن است.این جنس هم خیلی عالی رنگ میگیرد هم به ندرت رنگ میدهد. البته بافت خاص لینن باعث میشود این پارچه برای بافت هایی که طرح های خاص نیز انتخاب شود.

خیلی از افراد البته بخاطر اینکه این جنس پارچه پرز نمی‌دهد آن را ترجیح میدهند. این ویژگی و شستشوی آسان مخصوصا برای خانم های خوش سلیقه بسیار مهم است.

مدل هایی که شومیز میتواند داشته باشد بسیار متنوع است. میتواند رسمی با طرح های ساده و برش راست باشد. و یا میتواند رنگ هایی شاد و زنده با طرح های خاص و برش هایی یونیک بگیرد. جنس پارچه لینن نیز این تنوع را برای انواع شومیز های ممکن میکند. شومیز تک رنگ سندی یکی از خاص ترین شومیزهای این فروشگاه است که به راحتی میتواند یک ادیشن جدید به کمد لباس شما باشد. این آیتم به راحتی با شلوار کتان و یا شلوار نیم بگ و یا مام فیت جین ست میشود. به راحتی یک استایل متفاوت تابستانی کژوال و یا مدرن میتوانید با آن داشته باشید.

توضیحات تکمیلی

سایز

size 3, Size 1, Size 2

توجه :

اندازه نوشته شده در جداول ، اندازه لباس بعد از دوخت است .

سایز 1
قد : ۷۰~ (مقداری آبرفت در نظر گرفته شده)
دور سینه 100 دور بازو 36
سایز 2
قد : ۷۰~ (مقداری آبرفت در نظر گرفته شده)
دور سینه 106 دور بازو 38
سایز 3
قد : ۷۰~ (مقداری آبرفت در نظر گرفته شده)
دور سینه 110 دور بازو 40