جستجو
Close this search box.

شومیز لینن بیسیک sand‎‎

شومیز ساده
جنس : لینن
مناسب ۴ فصل سال ( به خصوص بهار و تابستان)

قبل از انتخاب سایز حتما به صفحه راهنمای سایز مراجعه کنید.

۶۸۵,۰۰۰ تومان

توضیحات

شومیز لینن بیسیک sand

از آنجایی که داریم به ماه های گرم بهار و تابستان نزدیک میشویم باید کم کم به فکر خرید لباس های خنک مانند شومیز لینن بیسیک sand باشیم. یکی ار بهترین لباس هایی که برای تابستان میتوانید تهیه کنید شومیز است. شومیز یک آیتم شیک و پوشیده است که به راحتی میتوانید با انواع شلوار و کت ست کنید. انعطاف پذیری شومیز طوری است که ان را برای استایل های رسمی و بیزینسی و حتی است استایل کژوال بسیار مناسب کند.

جنس پارچه

پارچه لینن از الیاف گیاه کتان و فلکس تولید می‌شود. و در دوخت شومیز نیز خیلی استفاده  میشود. البته پارچه های زیادی هستند که با کتان تولید میشوند. لنین پارچه‌ای با بافت فوق العاده عالی است. این پارچه نرم و لطیف و با دوام است و با شستشو حتی بهتر میشود. یکی دیگر از دلایل محبوبیت لینن رنگ پذیری خیلی عالی آن است.این جنس هم خیلی عالی رنگ میگیرد هم به ندرت رنگ میدهد. البته بافت خاص لینن باعث میشود این پارچه برای بافت هایی که طرح های خاص نیز انتخاب شود.

خیلی از افراد البته بخاطر اینکه این جنس پارچه پرز نمی‌دهد آن را ترجیح میدهند. این ویژگی و شستشوی آسان مخصوصا برای خانم های خوش سلیقه بسیار مهم است.

مدل هایی که شومیز میتواند داشته باشد بسیار متنوع است. میتواند رسمی با طرح های ساده و برش راست باشد. و یا میتواند رنگ هایی شاد و زنده با طرح های خاص و برش هایی یونیک بگیرد. جنس پارچه لینن نیز این تنوع را برای انواع شومیز های ممکن میکند. شومیز تک رنگ سندی یکی از خاص ترین شومیزهای این فروشگاه است که به راحتی میتواند یک ادیشن جدید به کمد لباس شما باشد. این آیتم به راحتی با شلوار کتان و یا شلوار نیم بگ و یا مام فیت جین ست میشود. به راحتی یک استایل متفاوت تابستانی کژوال و یا مدرن میتوانید با آن داشته باشید.

توضیحات تکمیلی

سایز

size 3, Size 1, Size 2

Please select listing to show.
سایز 1
قد : ۷۰~ (مقداری آبرفت در نظر گرفته شده)
دور سینه 100 دور بازو 36
سایز 2
قد : ۷۰~ (مقداری آبرفت در نظر گرفته شده)
دور سینه 106 دور بازو 38
سایز 3
قد : ۷۰~ (مقداری آبرفت در نظر گرفته شده)
دور سینه 110 دور بازو 40
تصویر راهنمای سایز

مشتری گرامی لطفا به حروف سایز یا اعداد نوشه شده در صفحه اکتفا نکنید و حتما خودتان هم اندازه گیری کنید.

برای اندازه گیری از متر و نه خطکش با واحد سانتی متر استفاده کنید. اندازه ها را فیت بدن و دقیق گرفته و از گذاشتن فاصله میان متر و بدن خودداری کنید.

میزان کشش متر به مقداری باشد که نه شل باشد و بیفتد و نه سفت و تنگ باشد.

اندازه های گرفته شده را با جدول سایز مقایسه کنید. میزان تفاوت اندازه های شما با جدول سایز میزان آزادی کار روی بدن شماست.

(( برای نتیجه گیری بهتر حتما از شخص دیگری بخواهید که اندازه گیری را برایتان انجام دهد ))

شماره 1دور سینه

 متر از برجسته ترین قسمت عبور کند.

شماره 2 دور کمر

 گود ترین قسمت کمر که حدودا در ناحیه آرنج است.

شماره 3 دور باسن

دور بزرگترین قسمت باسن یا به اصطلاح باسن بزرگ

شماره 4 دور بازو

تصویر راهنمای سایز
تصویر راهنمای سایز

قد لباس : (( متر را روی سرشانه در نزدیک ترین ناحیه به گردن بگذارید و سعی کنید تا از روی سینه عبور کند ))

قد شلوار و دامن : (( از پهلوی بدن و گودی کمر که حدودا در نایحه آرنج است سر سانتی متر را گذاشته و تا پایین قد را اندازه بزنید )) 

مشتریان عزیز

با عضویت در سایت و تکمیل پروفایل در زمان خرید از سایت به ازای هر خرید 1 درصد مبلغ خرید در کیف پول شما شارژ میشود و در خرید های بعدی میتوانید از مبلغ شاژ شده در کیف پول خود استفاده کنید.همچنین بسیاری از تخفیفات دیگر برای اعضای باشگاه مشتریان در نظر گرفته میشود که از طریق پنل کاربری اعلام میگردد.