شومیز لینن بیسیک black‎‎

کد محصول N/A دسته بندی ,

شومیز ساده
جنس : لینن
مناسب ۴ فصل سال ( به خصوص بهار و تابستان)

قبل از انتخاب سایز حتما به صفحه راهنمای سایز مراجعه کنید.

قیمت محصول :

۶۱۰,۰۰۰ تومان

توضیحات

شومیز لینن بیسیک بلک

شومیز لینن بیسیک بلک از کلکسیون نگار ندایی نیز از زیباترین لباس هایی که میتوانید این تابستان برای خود خریداری کنید.

رنگ مشکی علاوه بر جذابیتی که به خودی خود دارد، میتواند به نشان دادن رنگ های دیگر کمک کند. با اینکه خیلی از افراد ترجیح میدهند بخاطر زیبایی و گیرایی این رنگ، مشکی بپوشند، گروهی دیگر این رنگ را بخاطر ویژگی خاص آن در نشان دادن سایر آیتم ها مانند شلوار،کمربند، گردنبند، گوشواره و سایر اکسسوری ها انتخاب کنند.

یکی دیگر از لباس هایی که برای تابستان و برای یک استایل خاص و مدرن و یا استایل مینیمال ممکن است به آن نیاز پیدا کنید، شومیز مشکی است. این آیتم برای ست کردن با شلوار جین گزینه ی بسیار خوبی است. البته بسیاری از افراد این رنگ شومیز را صرفا برای شلوار های رنگی و سفید می خرند.

چرا لینن؟

این چنس پارچه یکی از بهترین پارچه هایی است که میتوانید برای تابستان خریداری کنید. این پارچه خنک، ساده و سبک است و حساسیت ایجاد نمیکند. علاوه بر این، جنس لینن بسیار نرم و لطیف است و میتوانید آن را بار ها بدون اینکه آسیب ببدند و شل شود بشویید. اینکه لینن در شستشو نرم تر میشود یکی از ویژگی های خاص و منحصربه فرد لینن است. این باعث میشود که برای خیلی از طراحان ایده آل باشد.

البته لینن یکی از پارچه هایی است که میتواند رنگ های خاص و طرح های یونیک بگیرد. و حتی اگر استایل مینیمال دارید و به دنبال رنگ های ساده هستید، لینن پارچه ایست که این رنگ ها را با شفافیت بی نظیری نشان میدهد. اگر دنبال یک لباس امن و مطمئن هستید که بتوانید برای مدت بیشتر بپوشید بدون اینکه حالت آن تغییر کند، شل شود و یا پرز بدهد، لینن انتخاب بسیار مناسبی استف که از خرید آن پشیمان نخواهید شد.

توضیحات تکمیلی

سایز

size 3, Size 1, Size 2

توجه :

اندازه نوشته شده در جداول ، اندازه لباس بعد از دوخت است .

سایز 1
قد : ۷۰~ (مقداری آبرفت در نظر گرفته شده)
دور سینه 100 دور بازو 36
سایز 2
قد : ۷۰~ (مقداری آبرفت در نظر گرفته شده)
دور سینه 106 دور بازو 38
سایز 3
قد : ۷۰~ (مقداری آبرفت در نظر گرفته شده)
دور سینه 110 دور بازو 40