شومیز خامه دوزی لانگ (سبز)‎‎

جنس : لینن خامه دوزی شده – نخی خنک

بهار تابستانه

تن نما نیست

سایز : فری و آزاد
مدل کار آزاد هست

( نمونه عکس روی تن سایز ۳۶ قد ۱۶۵ عکاسی شده)

قد جلو : حدودا ۷۵
قد پشت : حدودا ۸۰
دور سینه شومیز :۱۱۶
دور باسن شومیز ۱۲۰
سرشانه حدودا ۳۹

قیمت محصول :

۴۶۰,۰۰۰ تومان

ناموجود

توضیحات

هنر خامه دوزی می تواند بر روی غالب جنس پارچه ها صورت بگیرد و فرقی هم نمی کند که این جنس پارچه در ساخت لباس شومیز به کار رفته باشد یا پیراهن و مانتو و هر چیز دیگر که باعث می شود تا از سادگی در آید و به محصولی شیک و زیبا تبدیل شود. حال در نظر بگیرید وقتی این هنر بر روی یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین لباس های زنانه که شومیزها هستند اعمال شود، چقدر می تواند به جذابیت های این محصول بیافزاید.شومیز خامه دوزی لانگ (سبز)‎‎ نیز از جنس پارچه لینن خامه دوزی است که علاوه بر اینکه پارچه لینن یک پارچه تنفس پذیر و خنک است و باعث می شود تا با لباس نخی خنکی طرف باشید، خامه دوزی آن نیز باعث ایجاد ظرافت و زیبایی در این محصول گشته است.

مشخصات شومیز خامه دوزی لانگ (سبز)‎‎

از اینرو شومیز خامه دوزی لانگ (سبز)‎‎ یک محصول بهار و تابستان ایده آل است که علاوه بر ویژگی خامه دوزی  از دو ویژگی دیگر یعنی سبکی و خنکی نیز برخوردار است.‌ همچنین ساختار طراحی این شومیز تن نما نیست و مدل کار آزاد است. به علاوه این شومیز در ابعاد فری و آزاد با قد جلو ۷۵ و قد پشت ۸۰ سانتیمتر تولید می گردد.

همینطور این شومیز که طرح خامه دوزی صورت گرفته بر روی آن باعث شده تا با محصولی فاخر و زیبا روبرو باشیم، به رنگ سبز است. رنگ سبز رنگی بسیار پرطرفدار و نماد اعتماد به نفس و سرزندگی است که البته با هر رنگی هم ست نمی شود. با اینحال رنگ بندی سبز شومیز خامه دوزی لانگ (سبز)‎‎ با لباس های دارای رنگ بندی های زرد و نارنجی، قرمز، آبی تیره، بنفش و همچنین طیف رنگ های خنثی اعم از رنگ کرم یا سفید، ترکیب و هارمونی فوق العاده ای را برای شما ایجاد می کند.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شومیز خامه دوزی لانگ (سبز)‎‎”
فری سایز
قد جلو: حدودا ۷۵ قد پشت: حدودا ۸۰
دور سینه شومیز :۱۱۶ دور باسن شومیز ۱۲۰ سرشانه حدودا ۳۹