شال nila (توناژ قرمزسبزآبی)‎‎

دسته بندی

قیمت محصول :

۱۵۰,۰۰۰ تومان

موجود

توضیحات

همیشه یکی از اولین چیزهایی که خانم ها برای ایجاد ترکیب و ظاهری زیبا به آن توجه می کنند، شال و روسری هایی است که به عنوان پوشش حجاب می بایست هر روز به سر داشته باشند. شال ها به عنوان یک اکسسوری کارآمد، می توانند نقش مهمی در ایجاد ترکیب و استایل های مورد نظر خانم ها داشته باشند. منتها انتخاب شالی مناسب که با تیپ و استایل یا رنگ مو و پوست شما و همینطور شرایط فصلی تناسب داشته باشد از اهمیت بالایی برخوردار است که عدم توجه به آن ممکن است ترکیب و استایل شما را خراب کند یا استفاده از آن آزاردهنده باشد. از اینرو مثلا برای انتخاب شال مناسب بهار و تابستان، انتخاب شالی همچون شال nila (توناژ قرمزسبزآبی)‎‎ که شالی سبک و خنک به حساب می آید، می تواند احساس راحتی و آسایش را در گرمای تابستان فراهم آورد.

مشخصات شال nila (توناژ قرمزسبزآبی)‎‎

در واقع شال nila (توناژ قرمزسبزآبی)‎‎ از جنس پارچه نخی تار و پودی است که کیفیت بالایی دارد و جزو جنس پارچه های سبک و بسیار خنک محسوب می گردد. همین موضوع آن را به یک شال ارزشمند برای استفاده در فصول بهار و تابستان تبدیل می کند. اصولا شال هایی که از جنس پارچه های نخی تهیه می شوند، باعث تعریق نمی گردند و عبور هوا از منافذ الیاف پارچه آنها به خنک ماندنشان کمک می کند. همچنین این شال بخاطر جنس پارچه نخی اش سر و لیز نیست و در ابعاد ۱۹۵ در ۷۰ سانتیمتر تولید می گردد.

به علاوه شال nila (توناژ قرمزسبزآبی)‎‎ یک شال طرح دار رنگی با توناژ قرمز سبزآبی است که برای ست کردن آن در ترکیب با رنگ بندی لباس های ديگر بهتر است از لباس های تک رنگ و ساده استفاده کنید. انتخاب رنگ بندی آنها نیز مي تواند از میان طیف رنگ های مشابه رنگ بندی این شال یا رنگ هاي خنثی و… صورت پذیرد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شال nila (توناژ قرمزسبزآبی)‎‎”