شال leo

جنس : کجراه پائیزه
سُر و‌لیز نیست
ابعاد : ۱۹۵ در ۷۰

قیمت محصول :

۱۳۴,۰۰۰ تومان

ناموجود

توضیحات

شال ها از دسته اکسسوری های محبوب و جذاب بانوان هستند که اگر به کمد شخصی هر یک از آنها سری بزنید، قطعا تعدادی شال در طرح و رنگ بندی های متفاوت خواهید یافت. بخصوص در کشورهایی که حجاب اسلامی الزامی است، شال می تواند نقش روسری و پوشش حجاب را بازی کند. علاوه بر این شال نقش مهم دیگری دارد که معمولا به روسری ترجیح داده می شود و آن محافظت از سر و گردن در برابر باد و هوای سرد پاییز و زمستان است. مثلا شال Leo از جنس کجراه پاییزه است که پارچه نسبتا گرم و مناسبی برای فصول سرد سال محسوب می شود. از اینرو شال Leo را می توان در دسته کالکشن پاییز و زمستان قرار داد.

مشخصات شال leo

بانوان وقتی قرار است شال انتخاب کنند معمولا به ۳ چیز بیشتر اهمیت می دهند، اول طرح و رنگ، دوم گرمابخشی آن و سوم سر و لیز نبودن شال است. در این خصوص شال هایی مثل شال Leo که در ابعاد ۱۹۵ در ۷۰ تولید می گردند، به سبب اینکه جنسی از پارچه کجراه پاییزه دارند، بافتی به شکل خطوط ریز مورب بر روی آنها قرار دارد که همین باعث می شود تا سر و لیز نباشند.

همچنین به لحاظ گرمابخشی نیز جزو پارچه های مناسب فصل سرد محسوب می گردند. به علاوه طرح و نقش شال Leo خاص و منحصر به فرد است و گویی نقوش پراکنده پس زمینه آن در حصار خطوط سفید محصور مانده اند. این شال در ترکیب با لباس های تک رنگ، در ایجاد تیپ و استایل های چشمگیر و جذاب موثر واقع می شود.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شال leo”
هیچ داده ای یافت نشد