کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

شال کوک‌ دوزی (سبز)‎‎

دسته بندی

جنس : نخی بابوس

ابعاد : ۱۹۵ در ۷۰ سانتی متر

سُر و لیز نیست

چهار فصل

مشتریان گرامی سفارشات طی ۱۰ روز کاری آماده و سپس ارسال خواهند شد.( توجه : آیتمهایی که به صورت سفارشی ثبت میشوند طی ۲۰ روز کاری آماده خواهند شد )

قیمت محصول :

186,000 تومان

قابل سفارش

توضیحات محصول

شال های زنانه آنچنان در ایجاد ترکیب و استایل های زنان موثر و کاربردی هستند که بانوان حداقل چند مدل از آنها را در کمد لباس خود دارند. بخصوص شال های چهار فصل مثل شال کوک‌ دوزی (سبز)‎‎ که صرفا برای فصل خاصی استفاده نمی شود و در هر روز از سال قابل استفاده می باشد. همچنین طرح کوک دوزی این شال به ما می گوید که با یک شال زیبا و ظریف طرف هستیم که بیشتر این ظرافت و زیبایی را وامدار طرح کوک دوزی  بر روی خود است.

مشخصات شال کوک‌ دوزی (سبز)‎‎

به علاوه شال کوک‌ دوزی (سبز)‎‎ دارای طیف رنگ سبز است که در ست با لباس های دارای رنگ های گرم، بهترین حالت از تناسب را پیدا می کند. اصولا رنگ سبز را رنگ طبیعت نیز می دانند که نمادی از حس آرامش و خوش بینی است. همچنین لباس های دارای  طیف رنگ های سبز علاوه بر ایجاد احساس امنیت، امید به پیشرفت در زندگی را هم در شما زنده می کند. با اینحال معمولا بانوانی که عاشق طبیعت هستند به این طیف از رنگ ها علاقه بیشتری از خود نشان می دهند.

همچنین جنس پارچه شال کوک‌ دوزی (سبز)‎‎ از پارچه نخی بابوس است که آبرفت ندارد و نرم لطیف است. همینطور تغییر رنگ در آن ایجاد نمی شود. ضمن اینکه پارچه ای سبک و خنک است که راحتی استفاده را نیز به همراه دارد. به علاوه این شال به جهت اینکه چروک پذیری اش کم است، به اتوکشی کمتری هم نیاز خواهد داشت. این در صورتی است که قالب پارچه های نخی چروک پذیر هستند. شال کوک‌ دوزی (سبز)‎‎ به جهت خاصیت بافت الیاف پارچه نخی بابوس، سر و لیز نیست و بر روی سر بخوبی می ایستد. شما می توانید این محصول شیک و زیبا را در ابعاد ۱۹۵ در ۷۰ سانتیمتر تهیه کنید.

1 دیدگاه برای شال کوک‌ دوزی (سبز)‎‎

  1. كيانا ياربهمن

    خوب

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.