کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

شال کوک‌دوزی (مشکی)‎‎

دسته بندی

جنس : نخی بابوس

ابعاد : ۱۹۵ در ۷۰ سانتی متر

سُر و لیز نیست

چهار فصل

مشتریان گرامی سفارشات طی ۱۰ روز کاری آماده و سپس ارسال خواهند شد.( توجه : آیتمهایی که به صورت سفارشی ثبت میشوند طی ۲۰ روز کاری آماده خواهند شد )

قیمت محصول :

186,000 تومان

قابل سفارش

توضیحات محصول

یکی از کاربردهای اصلی شال استفاده به عنوان پوشش حجاب به جای روسری است. قابلیت ویژه آنها وقتی به جای روسری استفاده می شوند در این است که زنان را بسیار جوان نشان می دهد. و از آنجایی که ساختار بسیار مدرنی دارند، به طور مداوم توسط نسل جوان ترجیح داده می شوند. یکی از دلایل استقبال از آنها و همینطور محبوبیتشان علاوه بر راحتی استفاده، یافتن آنها در هر رنگ و طرح دلخواه است. همچنین اگر در انتخاب شال به پارچه ها توجه نکنید، می تواند در زمستان باعث سرما شود و در تابستان عرق کنید. .

بعضی از شال ها نیز همچون شال کوک‌دوزی (مشکی)‎‎ از دسته شال های چهار فصل هستند و در هر روز سال آنها را می توانيد بپوشید. لذا برای اینکه این موقعیت های منفی را تجربه نکنید، ضروری است تا به دنبال شال با طرح و رنگ و پارچه های مناسب بروید.

مشخصات شال کوک‌دوزی (مشکی)‎‎

شال کوک‌دوزی (مشکی)‎‎ از جنس پارچه نخی بابوس است. اصولا پارچه های نخی بابوس با ویژگی های خنکی و راحتی شناخته می شوند. آنها این قابلیت را دارند که شما را در تابستان خنک و در زمستان گرم نگه دارند. در واقع جنس پارچه این شال با اجازه دادن به پوست شما برای تنفس، از تحریک ناشی از تعریق در تابستان جلوگیری می کند و خنک می ماند و در زمستان هم با به دام انداختن هوای گرم از سرما جلوگیری می کند. همچنین رنگ مشکی این شال می تواند در زمستان با جذب نور بیشتر، خنکی این شال را تا حدی تعدیل کرده و گرم بماند.

به علاوه شال کوک‌دوزی (مشکی)‎‎ از طیف رنگ مشکی با طرح کوک دوزی برخوردار است که ظرافت و زیبایی منحصر به فردی به این‌ شال بخشیده است. برخلاف بسیاری که شاید شال مشکی را صرفا برای مراسم های سوگواری و عزاداری و از این دست می دانند باید گفت که شال های مشکی از جمله شال هایی که از طرح و نقش هایی چون کوک دوزی برخوردار هستند، یکی از بهترین انتخاب ها برای ترکیب و استایل های مجلسی به حساب می آیند و با غالب طیف رنگ ها هم ست می شوند. همچنین این شال شیک و جذاب به هیچ وجه سر و لیز نیست و در ابعاد ۱۹۵ در ۷۰ سانتیمتر قابل تهیه و سفارش است.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “شال کوک‌دوزی (مشکی)‎‎”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.