شال کارلا

کد محصول Karlashawl دسته بندی ,
(دیدگاه 1 کاربر)

جنس : نخی
سُر و‌لیز نیست
ابعاد : ۱۹۵ در ۷۰

قیمت محصول :

۱۷۸,۰۰۰ تومان

ناموجود

توضیحات

شال و روسری هرچند در کشورهای غیر اسلامی ممکن است به عنوان یک اکسسوری برای محافظت از سرما یا زیبایی استفاده شود، اما در کشورهای اسلامی یکی از پوشاک ضروری بانوان محسوب می شود. شال ها در مدل های مختلف با جنس های متفاوت در ضخامت های نازک، متوسط، ضخیم بسته به شرایط فصل تولید می گردد و می تواند علاوه بر دست یابی به ظاهری شیک در زمانی کوتاه، باعث محافظت از شما در برابر باد و سرما شود. شال کارلا یکی از این محصولات شیک و جذاب زنان است که به جای روسری در فصل پاییز و زمستان استفاده می شود و در دسته کالکشن زمستان و پاییز قرار می گیرد.

شال کارلا جنسی از نخ کجراه دارد و جالب است بدانید که این پارچه در ۳ جنس مختلف تولید میشود که میتوان به جنس کجراه فلامنت، کجراه ویسکوز و کجراه کتان اشاره کرد که نامیدن آن به اسم کجراه به جهت خطوط کج بافت این پارچه است.

همین جنس ساخت آن که بافت ویژه ای دارد سبب می شود زمانی که شال کارلا را به سر می کنند سر و لیز نباشد و به خوبی روی سر قرار بگیرد. همچنین ابعاد این شال ۱۹۵ در ۷۰ است و طرح و نقشی چهارخانه با خطوط منقطع دارد. لذا از آن می توان در ست با لباس های بدون طرح و نقش یا تک رنگ استفاده کرد که تیپ و استایل شیک و زیبایی به شما می بخشد.

1 دیدگاه برای شال کارلا

  1. Meysam

    خیلی هم عالی

دیدگاه خود را بنویسید
هیچ داده ای یافت نشد