شال نخل

جنس : نخی

خنک و سبک
لیز و سُر نیست
ابعاد ۱۹۵ در۷۰

قیمت محصول :

۱۷۰,۰۰۰ تومان

موجود

توضیحات

شال ها به مانند روسری از مهمترین اقلام پوشش حجاب هستند که خانم ها از آنها برای پوشاندن سر و گردن استفاده میکنند و در عین حال به لحاظ مد و زیبایی نیز از اهمیت بالایی برخوردار میباشند. آنها معمولا ابعادی مستطیلی داشته و به خانم ها ظاهری شیک و مدرن میبخشند. از اینرو همواره خانمهای با حجاب در انتخاب شال های زیبا و جذاب که مکمل لباس هستند، دقت زیادی به خرج میدهند. چراکه انتخاب یک شال مناسب میتواند استایل و ظاهر زیبایی ایجاد کند و چهره شما را چشمگیر و جذاب نشان دهد. از جمله این شال های شیک و بروز که میتواند در ترکیب و استایل های شما متفاوت ظاهر شود و بدرخشد، می توان به شال زنانه نخل اشاره کرد.

مشخصات شال زنانه نخل

اصولا شالهای ساده رنگی و بدون طرح و نقش با ترکیب و استایلهای زیادی قابل ست شدن هستند، اما معمولا در ست با سبک های کلاسیک لباس، بیشتر ترجیح داده میشوند.‌ لذا شال زنانه نخل نیز میتواند در استایلهای مختلف از جمله سبک های کلاسیک لباس ترجیح داده شود و ترکیب و استایلی فوق العاده جذاب بسازد. همچنین طرح درختهای نخل کوچک در زمینه روشن این محصول باعث میشود تا با لباسهای دارای رنگ خنثی همچون سفید و مشکی به خوبی ست شود. به علاوه در ترکیب با لباسهای دارای هر یک از رنگ بندیهای سبز، سرمه ای، بنفش، قهوه ای تیره، آبی و… ترکیبی شیک و چشمگیر می سازند.

و اما جنس شال زنانه نخل از جنس پارچه های نخی سبک است و چون از الیاف طبیعی تهیه میشود، به پوست و موی سر اجازه تنفس داده و با رد و بدل شدن هوا، خنک میماند. به علاوه جنس پارچه های نخی سر و لیز نیستند و بر روی سر به خوبی می ایستند که این موضوع نیز برای بانوان دارای اهمیت است. با اینحال این محصول شال نخی، بسیار مناسب استفاده در فصول بهار و تابستان میباشد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شال نخل”
هیچ داده ای یافت نشد