کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

شال خالدار سبز‎‎

جنس : نخی

خنک و سبک
لیز و سُر نیست
مناسب بهار و تابستان
ابعاد ۱۹۵ در ۷۰

مشتریان گرامی سفارشات طی ۱۰ روز کاری آماده و سپس ارسال خواهند شد.( توجه : آیتمهایی که به صورت سفارشی ثبت میشوند طی ۲۰ روز کاری آماده خواهند شد )

قیمت محصول :

164,000 تومان

قابل سفارش

توضیحات محصول

شال ها یکی از بزرگترین عناصر ظرافت زنانه هستند که با استفاده از آنها براحتی می توانید ظاهر و استایل خود را به اوج برسانید. آنها علاوه بر اینکه بجای روسری به عنوان پوشش حجاب کاربرد دارند و به عنوان یک تکمیل کننده در ترکیب با لباس های دیگر استفاده می شوند، در مدل های مناسب بهار و تابستان خود می توانند از سر و گردن در مقابل تابش نور خورشید و در مدل های مناسب پاییز و زمستان از سرما محافظت کنند.

لذا از لازمه های یک شال برای استفاده در فصول گرم و معتدل این است که از جنس پارچه های خنک تهیه شده باشد تا باعث تعریق نگردند. در این خصوص می توان از شال های نخی همچون شال خالدار سبز‎‎ استفاده کرد که به واسطه جنس نخی پارچه اش، بسیار سبک و خنک است و می تواند تجربه استفاده راحتی را برای فصول گرم فراهم آورد.

مشخصات شال خالدار سبز‎‎

شال خالدار سبز‎‎ از جنس پارچه نخی است که پارچه ای تنفس پذیر است و این به جریان آزاد عبور هوا کمک می کند. لذا همیشه خنک می ماند و باعث تعریق نمی گردد. به علاوه خصوصیت دیگر شال های نخی که جنس پارچه انها از الیاف طبیعی تولید می شود در این است که سر و لیز نیستند و بر روی سر بخوبی می ایستند.

طرح و رنگ بندی شال خالدار سبز‎‎ نیز به صورت خال های سفید رنگ ریز در زمینه ای از طیف رنگ سبز است. رنگ سبز طبعی سرد دارد که اگر آن را با رنگ های گرم ست کنید، به ترکیب و استایل فوق العاده ای دست پیدا می کنید. همچنین خانم هایی که رنگ پوست آنها سبزه یا سبزه مایل به گندمی است که اساسا دارای چهره های گرمی هستند،شال خالدار سبز‎‎ در استایل آنها خودنمایی خواهد کرد. شال خالدار سبز در ابعاد ۱۹۵ در ۷۰ سانتیمتر قابل تهیه و سفارش است.

1 دیدگاه برای شال خالدار سبز‎‎

  1. mjb10

    بسیار قشنگ بود

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.