کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

روسری heart‎‎

دسته بندی
جنس  نخی تاروپودی بهار تابستانه
سُر و لیز نیست
ابعاد ۱۲۶ در ۱۲۶

مشتریان گرامی سفارشات طی ۱۰ روز کاری آماده و سپس ارسال خواهند شد.( توجه : آیتمهایی که به صورت سفارشی ثبت میشوند طی ۲۰ روز کاری آماده خواهند شد )

قیمت محصول :

149,000 تومان

عدم موجودی

توضیحات محصول

روسری ها به عنوان بخش مهم پوشش حجاب دارای انواع متعدد و متنوعی هستند که کاربردهای بیشتری از صرفا استفاده به عنوان پوشش حجاب دارند و می توانند به عنوان جزئی مهم از یک ترکیب و استایل شیک و جذاب زنانه عمل کنند. همچنین آنها از جنس پارچه های مختلفی بسته به فصل مورد استفاده خود تولید می گردند.

به علاوه روسری ها از طیف رنگ های وسیعی برخوردار هستند که همین مزیت بزرگی برای خانم ها در ایجاد ترکیب های هماهنگ با لباس ها در هر رنگی ایجاد می کند. از جمله این روسری های طرح دار رنگی می توان به روسری heart‎‎ اشاره داشت که یک روسری طرح دار چهارخانه با طرح قلب در یک قاب مشکی است که می تواند در ایجاد ترکیب و استایل های مختلف بهار و تابستان موثر واقع شود.

مشخصات روسری heart‎‎

عنوان heart این روسری نیز از همین طرح قلب های کوچکی گرفته شده است که در چهارخانه های به رنگ کرم این روسری نقش بسته است. با اینحال ما با یک روسری طرح دار رنگی طرح هستیم که می تواند در ست با لباس های ساده و تک رنگ و ترجیحا از طیف رنگ های استفاده شده در خود این روسری، ترکیب و استایل های شیک و جذابی را بوجود آورد.

روسری heart‎‎ از جنس پارچه نخی تار و پودی است که همه این جنس پارچه را به عنوان پارچه ای خنک و سبک می شناسیم که استفاده از آن در روسری heart‎‎ به ما خواهد گفت که با یک روسری از دسته کالکشن بهار و تابستان طرف هستیم. این جنس پارچه از الیاف طبیعی یا از ترکیب با الیاف طبیعی تولید می گردد که قابلیت تنفس پذیری بالایی داشته و هوا جریان می یابد. لذا خنک است. همچنین این محصول به هیچ وجه سر و لیز نیست و ابعاد ساختار مربعی آن در اندازه های ۱۲۶ در ۱۲۶ سانتیمتر می باشد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “روسری heart‎‎”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.