روسری Ariana‎‎

دسته بندی برچسب زدن
جنس  نخی تاروپودی بهار تابستانه
سُر و لیز نیست
ابعاد ۱۲۶ در ۱۲۶

قیمت محصول :

۱۴۹,۰۰۰ تومان

ناموجود

توضیحات

روسری پوششی است که خانم ها از آن برای پوشاندن کامل موهای خود استفاده می کنند. آنها معمولا از پارچه های نخی یا ابریشمی تولید می گردند و مدل های مختلف روسری، مناسب برای هر سلیقه و سنی از چهارخانه تا گلدار و از ساده تا طرح های هندسی وجود دارند. با اینحال روسری به عنوان یک لوازم جانبی در ایجاد ترکیب و استایل های شیک و جذاب زنانه نقش مهمی دارد.

از اینرو بسیار مهم است که طرح و رنگ روسری که انتخاب می کنید، برای صورت شما مناسب باشد. بخصوص مدل های جدید روسری که روز به روز در حال بهتر شدن هستند و با طرح و رنگ بندی های جذاب خود، چشم ها را خیره می کنند. یکی از این روسری های شیک و جذاب امروزی، روسری Ariana‎‎ است که یک شال طرح دار با ترکیبی از نقوش هندسی و خط دار است.

مشخصات روسری Ariana‎‎

اصولا روسری های طرح دار همچون روسری Ariana‎‎ در ست با لباس های تک رنگ و ساده، ترکیب و هارمونی بهتری ایجاد می کنند و ست کردن آنها با لباس های طرح دار شلوغ باعث پیچیدگی و شلوغی استایل شما می گردد. همینطور جنس این شال از پارچه نخی تار و پودی است که پارچه ای بسیار خنک و سبک است و باعث ایجاد تعریق در فصول گرم نمی گردد.‌ لذا در استفاده از این شال که پارچه ای تنفس پذیر دارد و هوا به خوبی رد و بدل می شود، احساس راحتی خواهید داشت.

با این وجود اولین چیزی که در انتخاب هر مدل روسری از جمله روسری Ariana‎‎ باید به آن توجه کنید این است که با لباس هایی که قرار است بپوشید هماهنگی داشته باشد. این هماهنگی صرفا در جنس پارچه یا طرح و رنگ آن نیست بلکه به ترکیب و استایل شما هم بستگی دارد. همچنین این روسری به شکل مربعی در ابعاد ۱۲۶ در ۱۲۶ تولید می گردد که به واسطه جنس نخی اش سر و لیز هم نیست.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “روسری Ariana‎‎”
هیچ داده ای یافت نشد