روسری جانا

جنس نخی بهار تابستانه
سُر و لیز نیست
ابعاد ۱۲۶ در ۱۲۶

قیمت محصول :

۱۳۹,۰۰۰ تومان

موجود

توضیحات

روسری به عنوان پوشش حجاب و یک مکمل لباس شیک و جذاب شناخته میشود که خانم ها در زندگی روزمره در ترکیب با لباس های ديگر خود از آن استفاده میکنند. آنها در طرح و نقش های مختلف با طراحی مربعی یا مثلثی شکل تولید میگردند و حتی میتوانند برای محافظت از سر و گردن در برابر باد و آفتاب یا سرما مفید واقع شوند. با اینحال روسری ها جزء جدایی ناپذیر استایل های زنانه در کشورهای اسلامی چون ایران هستند. از اینرو در کمد لباس خانم ها حتما چند نوع روسری با طرح و نقش های مختلف خواهید یافت.

روسری ها معمولا بر اساس طرح و نقش و جنس پارچه ای که دارند، برای ست با لباس های دیگر یا برای استفاده در فصول مختلف انتخاب میشوند. مثلا روسری های مناسب فصول بهار و تابستان همچون روسری جانا، جنس پارچه ای بسیار خنک دارند.

مشخصات روسری جانا

روسری جانا که از دسته کالکشن بهار و تابستان میباشد، جنس پارچه اش از پارچه های مخصوص فصول بهار و تابستان یعنی پارچه نخی تاروپودی است. لذا هوا بخوبی از بافت الیاف این پارچه عبور میکند و تنفس پذیر است که همین تهویه هوا باعث خنکی این جنس پارچه میگردد. همچنین خنکی باعث میشود تا روسری جانا تعریق هم نکند و درفصول گرم تجربه استفاده راحتی در استفاده از آن داشته باشید.

به علاوه روسری جانا یک روسری طرح و نقشدار رنگی است که میتواند در ست و ترکیب با پوشاک ساده و غیر طرحدار یا تک رنگ به ایجاد استایلی جذاب و زیبا کمک کند. چراکه اصولا ست کردن روسری طرحدار رنگی با لباس های طرحدار باعث شلوغی تیپ و استایل میگردد و مناسب نیست. همچنین روسری جانا با طراحی مربعی شکل در ابعاد ۱۲۶ در ۱۲۶ سانتیمتر تولید میگردد که بخاطر جنس ساخت پارچه اش سر و لیز  نیست و بر روی سر بخوبی می ایستد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “روسری جانا”
هیچ داده ای یافت نشد