جستجو
Close this search box.

روسری جانا

جنس نخی بهار تابستانه
سُر و لیز نیست
ابعاد ۱۲۶ در ۱۲۶

قیمت اصلی ۱۸۳,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۱۰,۰۰۰ تومان است.

ناموجود

توضیحات

روسری به عنوان پوشش حجاب و یک مکمل لباس شیک و جذاب شناخته میشود که خانم ها در زندگی روزمره در ترکیب با لباس های ديگر خود از آن استفاده میکنند. آنها در طرح و نقش های مختلف با طراحی مربعی یا مثلثی شکل تولید میگردند و حتی میتوانند برای محافظت از سر و گردن در برابر باد و آفتاب یا سرما مفید واقع شوند. با اینحال روسری ها جزء جدایی ناپذیر استایل های زنانه در کشورهای اسلامی چون ایران هستند. از اینرو در کمد لباس خانم ها حتما چند نوع روسری با طرح و نقش های مختلف خواهید یافت.

روسری ها معمولا بر اساس طرح و نقش و جنس پارچه ای که دارند، برای ست با لباس های دیگر یا برای استفاده در فصول مختلف انتخاب میشوند. مثلا روسری های مناسب فصول بهار و تابستان همچون روسری جانا، جنس پارچه ای بسیار خنک دارند.

مشخصات روسری جانا

روسری جانا که از دسته کالکشن بهار و تابستان میباشد، جنس پارچه اش از پارچه های مخصوص فصول بهار و تابستان یعنی پارچه نخی تاروپودی است. لذا هوا بخوبی از بافت الیاف این پارچه عبور میکند و تنفس پذیر است که همین تهویه هوا باعث خنکی این جنس پارچه میگردد. همچنین خنکی باعث میشود تا روسری جانا تعریق هم نکند و درفصول گرم تجربه استفاده راحتی در استفاده از آن داشته باشید.

به علاوه روسری جانا یک روسری طرح و نقشدار رنگی است که میتواند در ست و ترکیب با پوشاک ساده و غیر طرحدار یا تک رنگ به ایجاد استایلی جذاب و زیبا کمک کند. چراکه اصولا ست کردن روسری طرحدار رنگی با لباس های طرحدار باعث شلوغی تیپ و استایل میگردد و مناسب نیست. همچنین روسری جانا با طراحی مربعی شکل در ابعاد ۱۲۶ در ۱۲۶ سانتیمتر تولید میگردد که بخاطر جنس ساخت پارچه اش سر و لیز  نیست و بر روی سر بخوبی می ایستد.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “روسری جانا”
Please select listing to show.
هیچ داده ای یافت نشد
تصویر راهنمای سایز

مشتری گرامی لطفا به حروف سایز یا اعداد نوشه شده در صفحه اکتفا نکنید و حتما خودتان هم اندازه گیری کنید.

برای اندازه گیری از متر و نه خطکش با واحد سانتی متر استفاده کنید. اندازه ها را فیت بدن و دقیق گرفته و از گذاشتن فاصله میان متر و بدن خودداری کنید.

میزان کشش متر به مقداری باشد که نه شل باشد و بیفتد و نه سفت و تنگ باشد.

اندازه های گرفته شده را با جدول سایز مقایسه کنید. میزان تفاوت اندازه های شما با جدول سایز میزان آزادی کار روی بدن شماست.

(( برای نتیجه گیری بهتر حتما از شخص دیگری بخواهید که اندازه گیری را برایتان انجام دهد ))

شماره 1دور سینه

 متر از برجسته ترین قسمت عبور کند.

شماره 2 دور کمر

 گود ترین قسمت کمر که حدودا در ناحیه آرنج است.

شماره 3 دور باسن

دور بزرگترین قسمت باسن یا به اصطلاح باسن بزرگ

شماره 4 دور بازو

تصویر راهنمای سایز
تصویر راهنمای سایز

قد لباس : (( متر را روی سرشانه در نزدیک ترین ناحیه به گردن بگذارید و سعی کنید تا از روی سینه عبور کند ))

قد شلوار و دامن : (( از پهلوی بدن و گودی کمر که حدودا در نایحه آرنج است سر سانتی متر را گذاشته و تا پایین قد را اندازه بزنید )) 

مشتریان عزیز

با عضویت در سایت و تکمیل پروفایل در زمان خرید از سایت به ازای هر خرید 1 درصد مبلغ خرید در کیف پول شما شارژ میشود و در خرید های بعدی میتوانید از مبلغ شاژ شده در کیف پول خود استفاده کنید.همچنین بسیاری از تخفیفات دیگر برای اعضای باشگاه مشتریان در نظر گرفته میشود که از طریق پنل کاربری اعلام میگردد.