تیشرت Relax مشکی

رنگ : مشکی

مدل : راسته ،تن نما نیست

جنس : نخی صد در صد پنبه ای با بافت ساده

فری سایز:

دور سینه 96

دور بازو 38

دور کمر 92

قیمت محصول :

۳۶۰,۰۰۰ تومان

موجود

توضیحات

تیشرت مشکی ریلکس از نظر سهولت استفاده و تنوع محصول یکی از پرطرفدارترین لباس ها هستند. این محصولات که در هر فصل با طرح های مختلف ارائه می شوند، عملکردی فوق العاده دارند. آنها براحتی می توانند با هر سبکی سازگار شوند. مثلا با پوشیدن تیشرت روی شلوار جین یا دامن های اسپرت می توان به استایل روزانه شیکی دست یافت.

بخصوص تی شرت های مشکی ساده که در کمد لباس هر خانمی می توان آنها را یافت که بسیار محبوب هستند. شاید خانم ها را در استایل های بیرون از خانه به جهت رعایت حجاب با تی شرت نبینیم  اما بسیاری از آنها در زیر مانتو چون مانتو جلوباز از انواع تیشرت ها از جمله تیشرت مشکی  ریلکس استفاده می کنند. تیشرت ها به جهت سبکی، خنکی و راحتی، ایده آل ترین پوشاک فصل گرما به حساب می آیند.

تیشرت ساده با طراحی آستین کوتاه یقه گرد که مدلی راسته و ساده و کلاسیک دارد در دسته کالکشن بهار و تابستان قرار می گیرد که علاوه بر خنکی و سبکی در تن نیز راحت است و بافت ساده ای دارد. تیشرت مشکی  ریلکس خصوصیات خنکی خود را مدیون جنس نخی صد در صد پنبه ای است.و چون پارچه ای قابل تنفس دارد، هوا تهویه می شود و خنک می ماند. همچنین تیشرت های ساده در ایران بیشتر از سایر نقاط جهان محبوب هستند چون خانم ها ترجیح می دهند برای تیپ و استایل های بیرونی خود از تیشرت های مشکی ساده استفاده کنند تا زیاد در زیر مانتو جلب توجه نکند.

به علاوه این مدل تیشرت ساده، تن نما نیست و در رنگ مشکی عرضه می شود. اصولا انتخاب لباس در رنگ مشکی چون با تمام رنگ ها ست می شود، برای بانوان انتخابی هوشمندانه محسوب می گردد.

فری سایز
قد: 67
دور سینه : 96 دور بازو : 39 دور کمر : 92