تیشرت بیسیک black

کد محصول N/A دسته بندی ,

رنگ : مشکی

مدل : راسته ، ساده کلاسیک،تن نما نیست

جنس : نخی صد در صد پنبه ای با بافت ساده

فری سایز:

دور سینه 96

دور بازو 38

دور کمر 92

قیمت محصول :

۲۹۰,۰۰۰ تومان

توضیحات

درباره تیشرت بیسیک بلک 

تیشرت بیسیک بلک یکی از لباس هایی است که به هر تیپ و استایلی میاید. میتوانید آن را زیر مانتو و کت بپوشید و یک استایل راحت و رسمی بسازید. رنگ مشکی آن کمک میکند که تیپ شیک تر و مدرن تری بسازید. همچنین از آنجایی که رنگ مشکی چندان به چشم نمیاید، کمک میکند مانتو و یا کت شما بهتر دیده شود. البته میتوانید از این خاصیت رنگ ساده ی مشکی استفاده کنید و زیورآلات خودرا استفاده کنید.

ویژگی های تیشرت بیسیک بلک

تیشرت بیسیک بلک نیز مانند تیشرت سفید ساده، مانند یک بوم خالی است. میتوانید آن را به تنهایی بپوشید و از سادگی آن برای تیپ مینیمال خود استفاده کنید و یا به کمک سایر اکسسوری ها استایل ادجی بسازید. و یا صرفا از سادگی آن برای نشان دادن آیتم دیگری استفاده کنید. با اینکه تیشرت های سفید نیز یک زمینه ی خالی برایتان میسازند ولی به اندازه ی تیشرت های مشکی نمیتوان از آن ها برای مکمل کردن، نشان دادن بیشتر طرح و رنگ استفاده کرد. ویژگی دیگر رنگ مشکی این است که میتواند رنگ خاصی را ملایم تر نشان دهد و یا به اصطلاح خنثی کند.

با یک تیشرت بیسیک بلک به همراه یک شلوار جین ساده و یا بگی همچنین میتوانید تیپ اسپرت بزنید. البته با اینکه تیشرت سفید با  جین آبی یک ظاهر اسپرت رایج است ولی با ترکیب جین آبی و تیشرت مشکی نیز میتوانید یک تیپ خاص و ساده داشته باشید.

تیشرت ساده آستین کوتاه و یقه گرد گزینه ای خنک و سبک است که برای تیپ بهار و تابستان بسیار مناسب است. ولی کاربرد این لباس فقط در تابستان نیست، اگر جزء افرادی هستید که دوست دارید و فصل های سرد تر چاییز و زمستان چند لایه لباس بپوشید، احتمالا همین حالا نیز چند تاپ و تیشرت ساده در کمد لباس خود دارید.

توضیحات تکمیلی

سایز

فری سایز

توجه :

اندازه های نوشته شده، اندازه ی لباس بعد از دوخت است.

تک سایز
قد: 67
دور سینه : 96 دور بازو : 39 دور کمر : 92